На Житомирщині сільгоспкультури вирощують на радіоактивних землях

На Житомирщині сільгоспкультури вирощують на радіоактивних землях na zhytomyrshhyni silgospkultury vyroshhuyut na radioaktyvnyh zemlyahefbfbc

На Житомирщині інспектори Держгеокадастру виявили самовільне зайняття земельних ділянок с/г призначення площею 159,6 га, де вирощували сільгоспкультури. Про це повідомили в пресслужбі відомства, пише agronews.ua.

«Дані земельні ділянки є зоною радіоактивно забрудненої території внаслідок Чорнобильської катастрофи. Розрахована шкода за самовільне зайняття земельної ділянки становить 411 129 грн», — розповіли у Держгеокадастрі.

Державним інспектором відносно порушника складено матеріали про адміністративне правопорушення. Наразі триває слідство. 

Читайте також: Оприлюднено цікаві лоти з оренди земельних ділянок у Prozorro.Продажі.