Ще 8 кораблів із зерном вийшли з українських портів

Ще 8 кораблів із зерном вийшли з українських портів shhe 8 korabliv iz zernom vyjshly z ukrayinskyh portiv

Вісім суден з 170,3 тис. т агропродукції вийшли 21 вересня у межах реалізації «зернової ініціативи» з портів «Великої Одеси». Про це говориться у повідомленні Міністерства інфраструктури на сторінці у Facebook,пише agronews.ua.

«З моменту виходу першого судна з українським продовольством експортовано 4,27 млн т агропродукції.

Всього з українських портів вийшли 185 суден із продовольством до країн Азії, Європи та Африки», — додали у міністерстві.

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майна