Сільгоспугіддя Харківщини не встигнуть розмінувати до зими

Сільгоспугіддя Харківщини не встигнуть розмінувати до зими silgospugiddya harkivshhyny ne vstygnut rozminuvaty do zymy

Розмінування житлового фонду звільненої від окупантів території Харківської області займе місяць-два, для полів буде потрібно набагато більше часу. Про це під час брифінгу повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко, пише «Слово і діло», пише agronews.ua.

Він зазначив, що правоохоронці намагаються працювати з розмінування максимально швидко, але з огляду на рівень небезпеки.

«Ми йдемо дуже обережно. Представники ДСНС залучаються до розмінування, і ми спільними зусиллями намагатимемося розмінувати основні артерії», — сказав глава Нацполіції.

Сільськогосподарські угіддя, на думку Клименка, до настання зими навряд чи встигнуть повністю розмінувати.

«Думаю, що невдовзі випаде сніг, і ми не встигнемо розмінувати ці поля. Ця історія продовжуватиметься до весни», — зазначив начальник поліції.

Водночас, за його словами, повне розмінування — «це історія на роки».

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майна