«Старокостянтинівцукор» розпочав сезон цукроваріння

«Старокостянтинівцукор» розпочав сезон цукроваріння starokostyantynivczukor rozpochav sezon czukrovarinnya

На ТОВ «Старокостянтинівцукор» розпочали сезон цукроваріння-2022. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

«Ретельна підготовка, модернізації та оновлення виробничих потужностей, прийняття необхідних рішень, враховуючи всі виклики повномасштабної війни», – зауважили у ТОВ «Старокостянтинівцукор».

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майна