На Кіровоградщині фермер захопив 50 га сільськогосподарських земель

На Кіровоградщині фермер захопив 50 га сільськогосподарських земель na kirovogradshhyni fermer zahopyv 50 ga silskogospodarskyh zemel

Керівник фермерського господарства  підозрюється  у самовільному зайнятті двох земельних ділянок у Новоукраїнському районі. Збитки територіальній громаді становлять 1.5 мільйона гривень. Про це повідомляє Кіровогрвдська обласна прокуратура, пише agronews.ua.

За даними слідства,  фермер, після закінчення строку дії договорів оренди земельних ділянок, не продовжив їх у передбаченому законом порядку та не передав землі розпоряднику – відповідній сільській раді для подальшого проведення аукціону, з метою набування права власті чи користування. Натомість продовжував  використовувати земельні ділянки загальною площею  48 га, для здійснення господарської діяльності  – посіву та вирощування сільськогосподарських культур.

Вказаними протиправними діями керівник господарства завдав шкоду територіальній громаді на загальну суму 1.5 млн грн.

Наразі за процесуального керівництва Новоукраїнської окружної прокуратури підозрюваному  повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 197-1 КК України –  самовільне зайняття земельних ділянок.Досудове розслідування здійснюють слідчі Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області.