На Херсонщині російські військові убили подружжя фермерів

На Херсонщині російські військові убили подружжя фермерів 0На Херсонщині російські військові убили подружжя фермерів 0
На Херсонщині російські військові убили подружжя фермерів na hersonshhyni rosijski vijskovi ubyly podruzhzhya fermeriv

У селищі Архангельське Високопільської громади на Херсонщині військові рф розстріляли місцеве подружжя фермерів. Про це повідомляє investigator, пише  agronews.ua.

За інформацією, тіла подружжя знайшли сусіди. Як зазначається, чоловік був убитий пострілом у голову, а під його тілом лежала вбита дружина, накрита ковдрою.

Люди припускають, що злочинці могли використовувати зброю з глушником, оскільки звуків пострілів вони не чули. 

За їхніми словами, подружжя Павленків займалися дрібним фермерством і до них щонайменше тричі додому вдиралися російські військові. Їм обом пропонувати виїхати на підконтрольну українську територію, але вони не захотіли кидати своє господарство.  

Читайте також: В Україні успішно реалізується проєкт підтримки аграріїв: озвучено результати

[embedded content]