ООН попередила про тотальний голод

ООН попередила про тотальний голод oon poperedyla pro totalnyj golod

Голова продовольчої програми ООН Девід Біслі доповів Раді Безпеки ООН, що світ зіткнувся із “глобальною надзвичайною ситуацією безпрецедентного масштабу” і попередив, що попереду “цунамі голоду”. Про це повідомляє gordonua.com, пише agronews.ua.

Війна в Україні загострила ситуацію із продовольством у всьому світі. У 82 країнах, де працює ООН, 345 мільйонів людей відчувають гострий брак продовольства, 70 млн наблизилися до голодної смерті, повідомив Біслі.

Ця кількість у два з половиною рази більша, ніж перед початком пандемії COVID-19 2020 року.

“Хвиля голоду перетворилася на цунамі голоду”, – сказав Біслі.

Також на зростання голоду в усьому світі суттєво вплинули економічні наслідки пандемії, зміна клімату, зростання цін на пальне, наголосив голова продовольчої програми ООН.