«Укрзалізницю» оштрафували на 10,2 мільйонів гривень за забруднення

«Укрзалізницю» оштрафували на 10,2 мільйонів гривень за забруднення ukrzaliznyczyu oshtrafuvaly na 102 miljoniv gryven za zabrudnennya

Працівники «Укрзалізниці» забруднили промисловими відходами шлаку земельну ділянку площею 374,65 кв. м у Дарницькому районі Києва. Про це повідомила пресслужба ДЕІ Столичного округу у фейсбуці, пише agronews.ua.

«Співробітники Державної екологічної інспекції (ДЕІ) оштрафували Південно-Західну залізницю державного підприємства «Укрзалізниця» на понад 10 млн грн за засмічення земель у Дарницькому районі Києва. Таке порушення зафіксували під час перевірки локомотивного депо «Дарниця». За даними екоінспекторів земельну ділянку площею 374,65 кв. м на залізничній станції «Дарниця» забруднили промисловими відходами шлаку», — ідеться у повідомленні.

Шкоду, заподіяну довкіллю внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання земельних ресурсів, оцінили в 10 млн 246 тис. грн.

Відтак Держекоінспекція Столичного округу висунула претензію до «Укрзалізниці» про відшкодування збитків на вказану суму.